پیش بینی فروش ۸۶ میلیون دستگاه آیفون 8 در پاییز 2017

 پیش بینی فروش ۸۶ میلیون دستگاه آیفون 8 در پاییز 2017

تحلیل‌گران موسسه‌ی Nomura پیش بینی می‌کنند که افزایش جامعه‌ی مصرف کنندگان آیفون‌های اپل، فروشی بسیار بالاتر از آیفون ۶ را برای آیفون ۸ رقم خواهد زد.

تحلیل‌گران Nomura پیش‌بینی می‌کنند که افزایش جامعه‌ی کاربران آیفون‌های اپل باعث خواهد شد تا اپل طی سه ماه آخر سال ۲۰۱۷ میلادی فروش بسیار بالایی را برای گوشی‌هوشمند آیفون ۸ تجربه کند، بطوریکه این فروش فراتر از آیفون ۶ خواهد بود.

آیفون ۶ در سال ۲۰۱۴ توسط اپل راهی بازار شد. کاپرتینویی‌ها در سال ۲۰۱۴ آیفون ۶ را با تغییرات بنیادی در ظاهر گوشی عرضه کردند که همین موضوع باعث رکوردشکنی این گوشی از نظر فروش شد.

اما انتظار می‌رود تعداد کاربران آیفون‌های اپل تا زمان عرضه‌ی آیفون ۸ در مقایسه با سال ۲۰۱۴ حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کند. به گفته‌ی جفری کوال و گرگوری مک‌نیف، پتانسیل جامعه‌ی کاربران iOS بسیار دست کم گرفته می‌شود و از این‌رو فروش آیفون ۸ باید بسیار بالاتر از پیش‌بینی‌های انجام شده باشد.

اغلب تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که اپل از  آیفون ۸ در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۷ میلادی تنها ۸۰ میلیون دستگاه خواهد فروخت که اندکی از فروش آیفون ۶ با ۷۵ میلیون دستگاه بیشتر است، حال آنکه پیش‌بینی می‌شود به دلیل افزایش ۴۵ تا ۵۰ درصد جامعه‌ی کاربران iOS اپل شاهد فروش بیش از ۸۶ میلیون دستگاه آیفون ۸ در پاییز ۲۰۱۷ باشیم.

به گفته‌ی تحلیل‌گران افزایش تعداد کاربران iOS اپل به دلیل فروش بالای آیفون ۶ است. دو تحلیل‌گر Nomura در این خصوص می‌گویند:

ما معتقدیم که آیفون ۶ جامعه‌ی کاربران iOS اپل را بیش از ۳۵ درصد افزایش داده است، حال آنکه نسخه‌های بعدی آیفون چون آیفون ۶ اس و آیفون ۷ نیز در مجموع ۵ تا ۱۰ درصد به دارندگان گجت‌های مبتنی بر iOS اضافه کرده‌اند. تمام اشخاصی که اکنون آیفون ۶ دارند، جزو اصلی‌ترین کاندید‌های خرید آیفون ۸ هستند.

شماری از تحلیل‌گران دیگر نیز پتانسیل بالای تعویض گوشی‌های هوشمند موجود آیفون توسط کاربران فعلی و جامعه‌ی کاربران iOS را پیش‌بینی کرده‌اند. آیفون ۸ که با اسم رمز فراری شناخته می‌شود، با تغییراتی همراه خواهد شد که از جمله‌ی آن می‌توان به کارگیری نمایشگر OLED ساخت سامسونگ اشاره کرد. همچنین باید به طراحی جدید این گوشی هوشمند در کنار بدنه‌ی شیشه‌ای و پشتیبانی از شارژ بی‌سیم اشاره کرد.

مجله رنگارنگ

مجله رنگارنگ به منظور ارائه مطالب متنوع و متفاوت در دنیای مجازی راه اندازی شده ،  درصورت تمایل میتوانید مطالب خود را ارسال تا با نام شما در سایت گنجانده شود .

با تشکر - مدیر سایت

مقالات مرتبط

ورود

کاربران حاضر در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

10 مطلب برتر