جشنواره خلاقیت شیر طلایی کن فرانسه

جشنواره خلاقیت شیر طلایی کن فرانسه

جشنواره‌ بین‌المللی خلاقیت شیرهای کن از ۳۱ خرداد شروع شده و در روز ۶ تیر ماه پس از معرفی خلاق‌ترین‌ها و اهدای جوایز به آنها به پایان می‌رسد .در وب سایت رسمی این جشنواره نوشته شده است:...

در وب سایت رسمی این جشنواره نوشته شده است: ما عقیده داریم خلاقیت نیروی محرکه برای کسب و کارها،تغییرات و رسیدن به هدف است. به همین دلیل است که برگزارکنندگان کمپین‌های خلاقانه در این جشنواره شرکت می‌کنند. ما الهام‌بخش خلاقیت‌های شجاعانه هستیم که مسیر و جریان ارتباطات را تغییر می‌دهند.

کاربران صنعت ارتباطات و تبلیغات خلاق از سراسر جهان گرد هم می‌آیند و ایده‌هایی را به اشتراک می‌گذارند، کسب و کارهایی صورت می‌گیرد و قدرت خلاقیت را در جشنواره شیر کن باهم جشن می‌گیرند.

ما عقیده داریم خلاقیت نیروی محرکه برای کسب و کارها، تغییرات و رسیدن به هدف است.

در این جشنواره، آژانس‌های تبلیغاتی، برندها، شبکه‌های اجتماعی، جستجو و تکنولوژی و برخی شرکت‌های تولیدکننده حضور دارند. بزرگان تبلیغات با کمپین‌های برندهای مشهوری مثل آدیداس، آمازون، نستله، BMW و .. در این جشنواره شرکت کرده‌اند. در میان نام‌های بزرگ، گوگل، اینستاگرام، مایکروسافت، فیسبوک ، Adobe، Dell و بسیاری شرکت‌های دیگر در بخش اجتماعی، جست‌وجو و تکنولوژی دیده می‌شود.

بیش از ۱۲ هزار نمایندۀ ۴ هزار شرکت از ۹۰ کشور در طول این جشنواره برای خود یک رویداد از گردهمایی‌های کوچک گرفته تا جشن‌ها و جلسات بزرگ سازمان‌دهی می‌کنند. همچنین، سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و رویدادهایی در زمینه خلاقیت و تبلیغات برگزار می‌شود.

 

 

مجله رنگارنگ

مجله رنگارنگ به منظور ارائه مطالب متنوع و متفاوت در دنیای مجازی راه اندازی شده ،  درصورت تمایل میتوانید مطالب خود را ارسال تا با نام شما در سایت گنجانده شود .

با تشکر - مدیر سایت

مقالات مرتبط

ورود

کاربران حاضر در سایت

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

10 مطلب برتر